اخبار کوتاه از تحولات جهانی پتروشیمی

تعطیلی ۲ هفته ای خط لوله سود کاستیک در پتروشیمی Vinythai  تایلند

تولید کننده و پخش انواع کیسه های زباله,نایلون,نایلکس,سلفون, ترسبافان, صدفی, متالایز,استرچ فیلم,کیسه و فیلم بسته بندی متالایز,کیسه و فیلم سلفون,کیسه و فیلم ترسبافان,محصولات یکبار مصرف,ظرف غذا,چاقو,قاشق,چنگال,نی آبمیوه,کیسه های زیپ کیپ,کیسه فریزر فله ای,کیسه نونی,کیسه ها و لفافه های بسته بندی,سفره,خرید و فروش ضایعات پلاستیک,مواد پلاستیک آسیاب شده و گرانول,طراحی و راه اندازی ماشین آلات پلاستیکی,ماشین آلات صنعت پلاستیک,دستگاه دوخت اتوماتیک,دستگاه تولید نایلون و نایلکس
شرکت پتروشیمی Vinythai  در تایلند، اوایل ماه جولای به مدت دو هفته، خط تولید سود کاستیک خود را برای عملیات تعمیرات و نگهداری(اورهال) متوقف خواهد کرد و اواسط ماه جولای به مدار تولید باز خواهد گشت.
به گفته منابع آگاه توقف تولید سود کاستیک این مجموعه نمی تواند بر بازار آن تاثیر گذارد چراکه به میزان قابل توجهی ذخیره انبار دارد.

**بازگشت خط تولید استایرن منومر پتروشیمی Formosa Plastics تایوان از ۲۰ ژوئن
شرکت پتروشیمی Formosa Plastics در تایوان که از ۱۵ آوریل ۲۰۱۷، خط تولید استایرن منومر خود را به مدت ۴۰ روز به دلیل تعمیرات فنی متوقف کرده بود از ۲۰ ژوئن به مدار تولید باز می گرداند. ظرفیت تولید این فاز، ۶۰۰ هزارتن در سال می باشد.

**تعطیلی یک ساله فاز ۳ نفتای پتروشیمی Formosa  تایوان
مجتمع پتروشیمی Formosa  در تایوان تولیدکننده محصولات فیبر و شیمیایی، برنامه توقف تولید  فاز شماره ۳ نفتا را از ۱۵ آگوست سال جاری به مدت یک سال دارد. این کارخانه ۳ فاز نفتا دارد و از این سه فاز ۱٫۲ میلیون تن و ۶۰۰ هزارتن اتیلن و پروپیلن تولید می کند.

امتیاز کاربران به این مطلب: 0.0 (0 تعداد آراء)
Sending

اضافه کردن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *